פרסומת

דלג לתוכן העמוד
יורם פרץ
טוראי 

יורם פרץ

בן אסטריה ויוסף
נפל ביום ז' בסיון תשמ"ג (18/05/1983)
מקום מנוחתו בית העלמין הצבאי עפולה
יישוב מגורים: גדיש

סיפור חייו

בן אסטריה ויוסף, נולד ביום כ' בחשוון תשכ"ה (26.10.1964) במושב גדיש בעמק-יזרעאל. הוא למד בבית-הספר היסודי בחבל תענך ובחטיבת-הביניים בעפולה. המשיך ללמוד בבית-הספר המקצועי בקיבוץ עין-השופט, במגמת מסגרות. אחרי שסיים את לימודיו התחיל לעבוד כמסגר.

הוא התגייס לצה"ל בדצמבר 1982 ושירת כנהג תובלה בחיל-השריון, כן עבר קורס נהגי נגמ"ש. יורם שירת במבצע שלום הגליל בלבנון, ואחרי-כן עבר לשרת ברמת-הגולן.

בעת שירותו ברמה ביקש לצאת לחופשה קצרה, כדי לעזור לאביו בעבודה במשק החקלאי בגדיש. בקשתו נענתה בחיוב. בליל ז' בסיוון תשמ"ג (18.5.1983), בעת ששהה בחופשה יצא עם חברו לבלות בעפולה. הוא נסע בטרמפ בכביש הסרגל. ליד עפולה אירעה תאונה משולשת. המכונית שבה נסע סטתה מן הכביש והתנגשה בשתי מכוניות. יורם וחברו נהרגו. בן 19 היה במותו.

מפקד יחידתו כתב עליו למשפחתו: "יורם היה אדם טוב, שקט, השרה סביבו אוירה נעימה ושלווה. היה חייל מסור וממושמע וביצע תמיד את המוטל עליו ברצון ובמקצועיות".

יורם הובא למנוחות בבית-הקברות הצבאי בעפולה. הוא השאיר אחריו הורים, שלושה אחים וחמש אחיות. שלוש שנים אחרי שנהרג נספה גם אחיו הבכור בתאונת דרכים בעת שירותו בצה"ל.

 

מקום מנוחתו

יורם פרץ
בן 19 בנופלו
מקום מנוחתו בית העלמין הצבאי עפולה
חלקה: 3
שורה: 4
קבר: 17